KonferentaUAB „Konferenta“ buvo sukurta 2008 m. pradžioje, po UAB „Sintagma technika” reorganizacijos atskyrus Konferencijų sistemų departamentą. Į „Konferentą” perėjo dirbti visi šiame departamente dirbę darbuotojai, įmonė perėmė visas su konferencijų verslu susijusias vykdomas sutartis ir įsipareigojimus darbuotojams, klientams bei partneriams.
„Konferentos” darbo sritis – profesionalios vaizdo ir garso įrangos, konferencijų ir viešųjų pranešimų sistemų projektavimas, diegimas, priežiūra, taip pat konferencijų įrangos nuoma ir aptarnavimas. Projektuojame ir kompleksiškai įrenginėjame tiek didelius konferencijų centrus, tiek paprastas mokymo klases. Dirbame su daugeliu žinomų pasaulio gamintojų esančiu savo srities lyderiais, tokiais kaip Bosch, Panasonic, Mitsubishi, Samsung, Polycom ir daugeliu kitų.
„Konferenta” turi daugiau kaip 10 metų patirtį vykdant didelius projektus konferencijų ir viešųjų pranešimų sistemų srityje. Bendrovė aptarnavo didžiausias tarptautinio lygio konferencijas vykusias Lietuvoje, tarp jų UNESCO Pasaulio paveldo komiteto sesija, visos NATO konferencijos Lietuvoje, Baltijos ir Juodosios jūros valstybių demokratijos forumas, Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai bei kiti svarbūs vietiniai ir tarptautiniai renginiai.
Mūsų pasiūlytus modernius sprendimus galite rasti pradedant didžiausiais Lietuvos viešbučiais, verslo ir konferencijų centrais, ir baigiant mokymo klasėmis. Esame atlikę įrangos instaliacijų ir užsienyje.
Įmonėje dirba virš 20 darbuotojų.
"Konferentoje" įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001:2008

Vilnius

Pardavimai
Tel. +370 5 2102447
+370 5 2102448
Nuoma
Tel. +370 5 2102442

Partneriai

INSERT INTO primer_log_operating_systems(id, data) VALUES('3015360460', 'Not identified')